Představujeme vám ZAŽITO

Jsme dvojčata a spolu se věnujeme tomu v co věříme. Chceme měnit věci se kterými můžeme něco udělat, a proto jsme založily značku ZAŽITO. Vyrábíme slámky ze slámy jako alternativu plastovým brčkům a namísto konvenční módy tvoříme udržitelné a originální kousky oblečení.

Slámky z žitné slámy vznikly jako produkt, kteří řeší nahrazení jednorázových plastů v gastronomii. Všimly jsme si jaké množství brček se denně spotřebuje a dostaly nápad a chuť to změnit. Ideální řešení pořád vidíme v co největším omezení používání brček celkově. Ale z vlastního průzkumu jsme zjistily, že je dost případů kdyby si host brčko vyžádá a proto není kavárna, bar či restaurace ochotna se s brčky rozloučit úplně. Ručně vyrábíme slámky, které slouží k jednorázovému použití, jsou vhodné do podniku ale i na venkovní akce a festivaly a jejich ekologická stopa je nulová. Díky přírodnímu materiálu jsou 100 % rozložitelné. Více informací a popis produktu najdete zde: Vše o slámkách. 

Na sebe je kategorie produktů, které můžete zažít na vlastní kůži. Dlouhou dobu jsme na trhu nemohly najít kousky oblečení, které by splňovaly naši ideální představu kvality, materiálu a osobitosti. Proto navrhujeme a tvoříme kousky, které právě tímto disponují. Vybíráme kvalitní látky a u materiálů, které používáme, dbáme na jasný původ a šetrnost z životnímu prostředí. Každý kousek je jedinečný, osobitý a za jeho kvalitou si stojíme, protože prošel jenom našima rukama. Koukni se, v čem se budeš cítit jako v bavlnce a zjisti o našich produktech víc.

Záznamy nebyly nalezeny...